Profesyonel Hizmet Sunuyoruz

TAMAMEN UYGUN FİYATLI VE VERİMLİ

“KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ İLE PROFESYONEL EKİP.”

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ İle çalışan bir kuruluş ürettiği ve müşterilerine sunduğu mal ve hizmetlerinin uluslararası alanda kabul görmüş bir standarda uygun olarak ürettiğini göstermiş olmaktadır.

Hakkımızda

AYD MAKİNA , CNC Lazer sektöründe üretim yapan ve büyük sanayi tesislerinin ihtiyaç duydukları
Basınçlı ve basınçsız birimler
Çelik yapılar
İnşaat
Abkant Kıvrım
Ferforje
Giyotin ,Profil ve tüm kesim işlemleri
konularında imalat,komple montaj,de-montaj,mühendislik ve devreye alma hizmetlerini kısa sürede,kaliteli ve ucuza gerçekleştirerek,müşterilerine kusursuz ve memnuniyet verici bir hizmet sağlamak amacı ile,2016 yılında İzmir’de kurulmuştur.
Ayd Makina 2016 yılında 200 m2 dükkanında Ulukent Sanayi Bölgesinde demir çelik malzemelerinin toptan alım satımıyla birlikte CNC Plazma kesim makinasıyla hizmet vermeye başlamıştır.
Genişleyen müşteri portföyü ve iş potansiyeliyle birlikte bulunduğu bölge yetersiz gelmeye başlamıştır ve büyüme odaklı çalışmalara başlamıştır. Şuan 800 m2 üretim yeri 300 m2 ek deposuyla CNC Plazma, CNC Dik İşlem, CNC Lazer Kesim, CNC Torna, Abkant Kıvrım, Giyotin Kesim makinalarıyla ayrıca demir çelik ürünlerinin toptan alımı satımıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermekten onur duymaktadır.